مشخصات شرکت
آدرس: Yinma پارک صنعتی، چانگی شهر، استان شاندونگ، چین تماس با: سالی ژو TEL: 0086-536-8650536 فکس: 0086-536-8650536 تلفن همراه: +8613705369780 پست الکترونیک: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
صفحه اصلی > کنترل کیفیت

کنترل کیفیت
در حالی که انتخاب تامین کننده ماشین کنار که قیمت یکی دیگر از مهم ترین چیز شما نیاز به در نظر گرفتن کیفیت ماشین است. یک ماشین با کیفیت خوب سرمایه گذاری خوبی سزاوار.
شش دلیل چرا KAIDE ماشین آلات بیشتر باشد بهتر است:
1) قوی تحقیق و توسعه تیم با تکنولوژی پیشرفته و مقدار زیادی از تجربه عملی به ویژه برای سرعت بالا لوله ماشین و ماشین های لوله های چند لایه کامپوزیت با تکنولوژی پشتیبانی شریک از دانشگاه فناوری شیمیایی پکن عالی چین.

2) همه قطعات مکانیکی طراحی و تولید توسط خودمان پردازش بالا دقیق CNC ماشین و کارگرانی که عمل این دستگاه، حداقل 3 سال درخواست مربوطه مهارت های عامل، تا مطمئن شوید که هر بخش با دقت تحت نظارت و کنترل شده است.

3) همه از فولاد ضد زنگ از گروه فولاد معروف چین خریداری شده است. قطعات منبع یابی بیرونی، مانند عناصر الکتریکی همه استفاده بین المللی، مانند زیمنس، ABB، INOEX، اشنایدر و غیره هستیم.

4) خط سخت در حال اجرا تست قبل از تحویل ماشین برای اطمینان از خود ماشین کاملا کار می تواند به عنوان تضمین انجام می شود.

5) خارج از کشور نصب و راه اندازی و آموزش خدمات برای از بین بردن نگرانی های خود از هیچ تجربه عملیات.

6) بهتر خدمات پس از فروش به حمایت از شما را با راهنمای فنی و همچنین قطعات یدکی. همه نقشه های فنی به عنوان آرشیو اسناد ذخیره شده اطمینان می دهد قابلیت ردیابی آن به پاسخ سریع را تضمین کند و راه حل های عملی در مسائل مربوط به هر مشتری در تولید بیشتر رخ می دهد.