رده محصول
آدرس: Yinma پارک صنعتی، چانگی شهر، استان شاندونگ، چین تماس با: سالی ژو TEL: 0086-536-8650536 فکس: 0086-536-8650536 تلفن همراه: +8613705369780 پست الکترونیک: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
خط تولید بسته بندی Microduct برای فروش

خط تولید بسته بندی Microduct برای فروش

خط تولید بسته بندی Microduct برای فروش

جزئیات محصول

دستگاه اکستروژن بسته نرم افزاری Microducts برای تولید نرم افزار Microduct Bundle از نوع مخابراتی جدید استفاده می شود که MIcroduct Bundle نامیده می شود.


اتصال کابل اپتیکی، کابل یا کابل برق به لوله می تواند به وسیله دستگاه کشویی کابل به این بسته بندی لوله متصل شود. در همان زمان، جریان هوای قوی به وسیله کمپرسور هوا به لوله در امتداد انبار مهر و موم شده مجبور می شود. این جریان هوا با سرعت بالا قطر بزرگ را ایجاد می کند که باعث می شود که کابل نوری به جلو حرکت کند.


Compossition بسته نرم افزاری Microduct:

1) Uncoiler لوله

2) اکسترودر با کارایی بالا برای لایه بیرونی خارجی

3) سر صلیب

4) مخزن خنک کننده

5) ماشین را بیرون بکشید

6) ماشین سیم پیچ


لوله تولید شده به صورت زیر است


عکس ماشین


هر گونه علاقه، لطفا با ما تماس بگیرید :)

Kaide Machinery یکی از خطوط تولید بسته بندی مایکروویو شناخته شده برای تولید کنندگان فروش در چین است و شما مطمئنا ارزش آنرا دارید. خوش آمدید به خط تولید بسته بندی میکروچیت برای فروش در قیمت رقابتی از کارخانه ما.
Hot Tags: خط تولید بسته نرم افزاری مایکروویو برای فروش چین، کارخانه، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو