رده محصول
آدرس: Yinma پارک صنعتی، چانگی شهر، استان شاندونگ، چین تماس با: سالی ژو TEL: 0086-536-8650536 فکس: 0086-536-8650536 تلفن همراه: +8613705369780 پست الکترونیک: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
ماشین PEXB EVOH لوله

ماشین PEXB EVOH لوله

Kaide ماشین آلات یکی از شناخته شده pexb EVOH تولید کنندگان ماشین لوله در چین است، و شما قطعا ارزش داشتن یکی. به خطوط تولید لوله EVOH pexb عمده فروشی خوش آمدید، 5 لایه pexb لوله، خطوط لوله pexb EVOH، 3 لایه pexb لوله ماشین، pexb EVOH ماشین آلات برای ساخت در رقابتی ...

جزئیات محصول

Kaide ماشین آلات یکی از شناخته شده pexb EVOH تولید کنندگان ماشین لوله در چین است، و شما قطعا ارزش داشتن یکی. به خطوط تولید لوله EVOH pexb عمده فروشی خوش آمدید، 5 لایه pexb لوله، خطوط لوله pexb EVOH، 3 لایه pexb لوله ماشین، pexb EVOH ماشین آلات برای ساخت در قیمت رقابتی از کارخانه ما است.

EVOH PEXB خط تولید لوله کامپوزیت تصویب تکنولوژی اکستروژن پیشرفته با اکسترودر ویژه برای لوله پلی اتیلن-XB و اکستروژن قالب سر جان، که باعث می شود پیوند لوله های کامپوزیت بصورتی پایدار و محکم با اندازه دقیق طراحی شده است. همچنین با اکسترودر خاص با توجه به اموال رزین EVOH طراحی شده است. مناسب برای اکستروژن پایدار فشار مذاب بالا از رزین مانع اکسیژن است.


مدل خط

قطر پیچ

L / D

محدوده تولید

سرعت تولید

SJ-65

Ф65 / 30mm و

33: 1

Ф16-32mm

25M / دقیقه

SJ-65

Ф65 / 30mm و

33: 1

Ф16-63mm

10M / دقیقه

● سیستم ثقل سنج


بالا سیستم کنترل ثقل سنج دقیق در این خط تولید لوله EVOH اعمال می شود.

◎ این است که برای اندازه گیری و محاسبه و کنترل دقیق وزن در هر متر لوله و خروجی اکستروژن آن استفاده می شود، برای تحقق بخشیدن به ثبات وزن لوله.

◎ استفاده از این سیستم می تواند زمان شروع به کار کوتاه، بهبود کیفیت لوله تولید شده، و صرفه جویی در مواد اولیه.


● لوله تولیدی

مزایای استفاده از EVOH لوله اکسیژن مانع کامپوزیت:

◎ عالی غیر نفوذپذیری و حفظ عطر و بوی، خوب اشعه ضد اشعه ماوراء بنفش و اشعه های دیگر، که تا حد زیادی طول عمر لوله را در سایز بزرگ و به طور موثر جلوگیری پرورش باکتری لوله های درونی.

◎ این نوع از لوله یک چشم انداز بازار خوب و کاربرد گسترده ای در زمان کنونی و آینده داشته باشد.


● سری خط تولید

ماشین لوله های کامپوزیت EVOH می توانید لوله تک لایه تولید، و همچنین سه لایه یا پنج لایه، از قبیل:

◎ PB / EVOH خط تولید لوله،

◎ خط تولید لوله PE-RT / EVOH،

◎ خط تولید لوله PE-xa را / EVOH،

◎ خط تولید لوله PE-XB / EVOH،

◎ PP-R / EVOH خط تولید لوله،

◎ خط لوله PA / EVOH.


محصولات مرتبط
پرس و جو