رده محصول
آدرس: Yinma پارک صنعتی، چانگی شهر، استان شاندونگ، چین تماس با: سالی ژو TEL: 0086-536-8650536 فکس: 0086-536-8650536 تلفن همراه: +8613705369780 پست الکترونیک: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
PE-AL-PE گاز لوله خط اکستروژن

PE-AL-PE گاز لوله خط اکستروژن

Kaide ماشین آلات یکی از شناخته شده PE-AL-PE لوله گاز تولید کنندگان خط اکستروژن در چین است، و شما قطعا ارزش داشتن یکی. به عمده فروشی PE-AL-PE خط اکستروژن لوله گاز خوش آمدید در قیمت رقابتی از کارخانه ما است. PE-AL-PE گاز خط تولید لوله ◎ اکسترودر کارآمد بالا این ...

جزئیات محصول

Kaide ماشین آلات یکی از شناخته شده PE-AL-PE لوله گاز تولید کنندگان خط اکستروژن در چین است، و شما قطعا ارزش داشتن یکی. به عمده فروشی PE-AL-PE خط اکستروژن لوله گاز خوش آمدید در قیمت رقابتی از کارخانه ما است.


خط PE-AL-PE لوله گاز تولید

اکسترودر کارآمد بالا

این اکسترودر کارآمد بالا از این خط لوله PE-AL-PE است به خصوص به طور مستقل توسط KAIDE company.It شامل طراحی

○ داخلی PE اکسترودر لایه،

داخلی چسب لایه Extuer،

کاپشن، پالتو و PE اکسترودر لایه،

کاپشن، پالتو و چسب اکسترودر لایه


ماشینالتراسونیک جوش

لوله آلومینیوم توسط جوشکاری مافوق صوت، که تصویب بالا شناخته شده جوشکار نام تجاری، حتی با و قوی درز جوش مهر و موم شده بود.


لوله آلومینیوم تشکیل قالب

تکنولوژی است بیشتر بر اساس تکنولوژی و ماشین آلات اصلی تولید را توسعه داده است.

لوله آلومینیوم تشکیل قالب و قالب اکستروژن سر جان بهینه سازی شده اند و تولید شده توسط وارداتی بالا دستگاه CNC دقیق، که تا حد زیادی افزایش داده اند لوله تشکیل دقت و سرعت تولید.

سیستم کنترل PLC

پلی اتیلن-AL-PE لوله خط اکستروژن تصویب اصلی زیمنس نسل جدید سیستم کنترل PLC با صفحه نمایش رنگی کامل، که تضمین سرعت بالا کنترل همزمان و عامل قابل اعتماد از خط تولید کل.


تولید PE-AL-PE لوله گاز

لوله های گاز PE AL PE یک محصول است که تحمیل بسیار به سرعت و در زمان بسیار کوتاه است. این خواهد بود که مواد با مشارکت بیشتر در ساخت و ساز از سیستم های گاز.

  دلایل نهفته در:

    پذیرش شرکت های توزیع گاز

   به عنوان مواد، لوله های پلی اتیلن-AL-PE بسیار مقرون به صرفه تر از مس، و آن را تقریبا به همان هزینه لوله های فولادی گالوانیزه است.

   بسیار آسان تر برای نصب، کل سیستم 1-2 ساعت طول بکشد، بدون نیاز به ابزار سنگین، کارگران نصب و راه اندازی می تواند به سرعت یاد می گیرند و صرفه جویی در انرژی.


  انعطاف پذیری   لوله است که استفاده از NO اتصالات مورد نیاز در هر تغییر از جهات، جلوگیری از امکان نشت گاز و صرفه جویی در هزینه.

  ساعت هم زندگی minimun دینار 50 سال است.


ماشین PE-AL-PE لوله گاز (marketone@kai-de.com) پی دی اف
محصولات مرتبط
پرس و جو